Hakkımızda

 

Diyetisyen Serap Akdağ , 1992 Yılında Osmaniye’de doğmuştur. Lise öğrenimini 2010 yılında birincilikle tamamlamıştır. 2014 yılında Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü onur belgesi alarak başarıyla bitirmiştir.

 

Öğrenim süresince Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi merkez mutfağında, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Onkoloji-Nefroloji-Kardiyoloji-Gastroenteroloji-Kardiyoloji kliniklerinde, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Endokrinoloji kliniğinde, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj yapma imkanına sahip olmuştur.

 

Balçova TSM ve Menderes TSM ‘de başta diyabet ve obesite olmak üzere hastalıklara özgü beslenme eğitimleri vermiştir. Meslek içi eğitim ve gelişim amacıyla hem öğrencilik yıllarında hem de çalışma hayatı süresince birçok kongre ve seminere katılmıştır. İzmir Konak’ ta özel bir hastanede 5 yıl klinik ve poliklinik çalışmalarına devam etti. 2019 yılı Mart ayından bu yana İzmir Alsancak’ta Dr. Elif Petek Dereli Muayenehasi’nde danışanlarına hizmet vermeye devam ediyor.. Kilo verme,kilo alma , kilo koruma, sağlıklı beslenme, hastalıklara özgü diyet, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuklarda beslenme danışmanlığı ve kurumsal beslenme danışmanlıkları yapmaktadır. .

 

Kurduğu takipli online diyet sistemiyle sizin yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınıza göre size özel diyet programları hazırlayıp keyifle maksimum yağ kaybı sağlamanıza yardımcı olmayı hedefliyor.